Kultura a historie

Kultura je v Rakousku velice rozšířeným pojmem. Ještě před 200 lety byla Vídeň centrum hudby a kultury. Výtvarné umění v Rakousku nebylo a do dnes není ani trochu pozadu, ale naopak. Před sto lety byla jak Vídeň, tak celé Rakousko centrem secese. Bylo zde odchováno několik známých mistrů tohoto oboru. Divadla jsou zde velice oblíbenými a rozšířenými. Oblíbené jsou dokonce tak, že do divadla chodí stále více mladých lidí, což je dnešní dobou unikát, jelikož mladší generace dávají přednost kinu. Hudba, to je nejsvětlejší stránka kultury v této zemi. Je to trochu překvapivé, ale prvenství v oblíbenosti si stále drží hudba klasická. Rakousko se svou hudební historii všude chválí a také má proč, jelikož zde působil mistr hudby Wolfgang Amadeus Mozart. Tradicí se zde stal novoroční koncert vídeňských filharmoniků, který se pochopitelně koná 1.ledna ráno.

Kombinace individuálního pobytu a průvodce po Vídni. Můžete tak zažít kombinované zážitky spojené s kvalifikovaným českým průvodcem žijícím ve Vídni a kouzlem individuální prohlídky lokalit bez nutnosti spěchu.

AT.9_BC_fk_i_67_Kultura_a_historie_Vidne.pdf

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Turistické pobyty v Rakousku do 10.ledna 2021
  10.12.2020
  Rakouská spolková vláda ohlásila hraniční kontroly a karanténu při vstupu z rizikových oblastí - Česká republika mezi ně v současnost patří.
  Více zde...
 • Férové storno podmínky
  10.12.2020
  Férové stornopoplatky u vybraných kapacit v Rakousku. Až 14 dní před nástupem na svoji zimní dovolenou můžete zrušit pobyt bez zaplacení stornopoplatku.
  Více zde...
 • Povinnost negativních testů COVID 19
  30.10.2020
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 723 536 561
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Poznávací zájezdy na září a říjen 2020
Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním